NASI PARTNERZY:

Skontaktuj się z nami

Pompy ciepła to idealna opcja dla Ciebie, gdy:

 

- Budujesz swój dom i szukasz ekonomicznego , wydajnego, a także ekologicznego systemu grzewczego.

- Planujesz generalny remont domu i rozważasz wymianę tradycyjnego pieca, jednak nie wiesz, na co się zdecydować.

- Chcesz oszczędzić na ogrzewaniu a dzięki pompie ciepła możesz zredukować te koszty nawet o 78% w stosunku do ogrzewania elektrycznego

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

POMPY CIEPŁA

Zastosowanie nisko temp. pompy ciepła ma zazwyczaj miejsce w sytuacji kiedy nasza instalacja składa się z instalacji CWU oraz CO w formie ogrzewania podłogowego. Monoblokowe zestawy pomp ciepła zawierają w sobie niemalże całą kotłownię, nie musimy się martwić o zawory 3/4 drogowe, pompy obiegowe, automatykę pogodową, mini bufor ciepła czy chociażby 2-obiegowy układ grzewczy który jest oferowany w standardzie.

 

Wysokotemperaturowa pompa ciepła +60 lub +70 st. Celsjusza jest przeznaczona dla instalacji grzejnikowej która wymaga podwyższonych parametrów cieplnych. W szczególności mają zastosowanie do modyfikacji/ulepszenia naszej instalacji pompą ciepła. Zastosowanie pomp ciepła w dobie wielu kryzysów przelewających się przez nie jest już tylko modą lecz wręcz koniecznością zapewnienia sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwa energetycznego wybierajmy urządzenia o wysokiej klasie energetycznej A+++.

Rodzaje pomp ciepła 

Pompa ciepła to urządzenie, które do ogrzewania budynku wykorzystuje energię ze środowiska (np. z powietrza). Działanie pompy polega na transportowaniu energii za pomocą nośnika ciepła.

 

To ekologiczna alternatywa dla innych systemów grzewczych na węgiel czy gaz, która jest bezpieczna, wygodna i o wiele tańsza w eksploatacji.

Jak działają pompy ciepła?

Instalacja pompy ciepła to nie niemały wydatek dla naszego budżetu dlatego jej zakup wymaga przeprowadzenia niezbędnej analizy zapotrzebowania na ciepło naszego domu oraz uwzględnienia czynników wpływających na zastosowanie odpowiednio skonfigurowanego urządzenia.

 

Dlatego nasi specjaliści posiadający ekspercką wiedzę wymaganą do sporządzenia wiarygodnej kalkulacji są przygotowani merytorycznie i technicznie do wykonania stosownych obliczeń.

 

Wizyta w miejscu instalacji to nieodzowny element na drodze do sporządzenia wiarygodnej kalkulacji cenowej oraz technicznej analizy opłacalności inwestycji w pompę ciepła.

ODPOWIEDNI DOBÓR POMPY CIEPŁA POZWOLI CI W EKOLOGICZNY I OSZCZĘDNY SPOSÓB OGRZAĆ DOM ORAZ PRZYGOTOWAĆ CIEPŁĄ WODĘ UŻYTKOWĄ. 

POMPA CIEPŁA DLA TWOJEGO DOMU

Copyrights OneClick 2022

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie