Skontaktuj się z nami

Przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Ci montaż klimatyzacji.

NASI PARTNERZY:

Zobacz ile zyskasz

Klimatyzator do serwerowni i pomieszczenia technicznego powinien gwarantować użytkownikowi  chłodzenie całoroczne bez względu na temperatury zewnętrzne oraz możliwość pracy naprzemiennej, awaryjnej i opcję stałego monitoringu pracy urządzenia.

 

Większość dostępnych na rynku urządzeń to klimatyzatory posiadające uproszczony model sterowania, pracujące w zakresie temperatur od -150 C do +420 C, dlatego urządzenia do serwerowni to seria specjalnych urządzeń o podwyższonych parametrach dedykowanych do pracy w trudnych warunkach.

 

Dla małych serwerowni i pomieszczeń technicznych najczęściej stosowane są klimatyzatory typu split, natomiast dla dużych serwerowni, data center powszechnie stosowane są szafy klimatyzacji precyzyjnej o dużo większej mocy chłodniczej.

 

Klimatyzatory do serwerowni i pomieszczeń technicznych zapewniają:

- chłodzenie dla szczytowej mocy urządzeń technicznych

- pracę ciągłą przez cały rok

- pracę naprzemienną i awaryjną (opcja)

- możliwość monitoringu stanu urządzeń (opcja)- wentylacja serwerowni

Klimatyzacje dla serwerowni  

Co roku w Polsce przybywa szklanych biurowców, w których latem trudno wytrzymać i zapewnić pracę w komfortowych warunkach. Najlepszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji w przestrzeniach biurowych.

 

To nie tylko kwestia obniżenia wysokiej temperatury, jaka powstaje w wyniku odbijania się promieni słonecznych od szklanych, metalowych i betonowych powierzchni, ale również rozwiązanie w temacie czystego powietrza w pomieszczeniach biurowych.

 

Oferujemy Ci, do wyboru, różnego typu systemy klimatyzacyjne.  Zadbamy o komfort pracy Twoich pracowników, by ich działania mogły być bardziej wydajne.

 

Sprawny i szybki montaż klimatyzacji, wyeliminuje wszelkie przyczyny alergii i sprawi, że Twoi pracownicy będą oddychać świeżym i czystym powietrzem. Klimatyzacja zagwarantuje również mniejszą absencję pracowników, wykluczając wszelkie bakterie ze środowiska, w jakim przebywają większość dnia. Grzyby, pył, bakterie, kurz i alergeny, wszystko to pochłonie system klimatyzacyjny.

Zmiany klimatyczne nieubłaganie prowadzą do zmian w naszym codziennym życiu, dlatego coraz więcej osób rozważa montaż klimatyzacja do domu.

Aby poprawić swój komfort życia, mieszkając zarówno w blokach mieszkalnych, jak i domach wolnostojących, polecamy zamontowanie klimatyzacji. 

 

Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie i ogrzewanie, wiele modeli posiada opcjonalnie możliwość jonizowania powietrza co pozbawia go pyłków, kurzu, bakterii oraz wirusów co nie jest bez znaczenia dla całkiem szerokiego grona odbiorców odczuwających dyskomfort w okresach pylenia roślin.

 

Nowoczesne urządzenia z pompą ciepła w pewnych sytuacjach są niejednokrotnie w stanie zapewnić komfort użytkownikowi przez cały rok co powoduje znaczny wzrost zainteresowania ze strony klientów tym rozwiązaniem w okresach przejściowego zapotrzebowania na ciepło.

 

Niezwykle intuicyjne systemy sterowania poprzez urządzenia mobilne to tylko kolejna zaleta do komfortowego sterowania i kontroli atmosfery w pomieszczeniach.

 

Zastosowane nowe ekologiczne czynniki chłodnicze to oprócz minimalnej emisji CO2 oferują zmniejszone zużycie energii, bez trudu wybierzemy urządzenia w klasie energetycznej A+++.

Klimatyzacja dla biura 

Klimatyzacja dla domu 

IDEALNA TEMPERATURA PRZEZ CAŁY ROK 

OSOBY CENIĄCE KOMFORT I WYGODĘ NIEWĄTPLIWIE WYBIERAJĄ MONTAŻ KLIMATYZACJI JAKO REMEDIUM NA WSZYSTKIE PROBLEMY.

Copyrights OneClick 2022

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie