09 czerwca 2022

Nowe pompy ciepła marki Viessmann

Powietrzne pompy ciepła marki Viessmann wkraczają w nową erę wydajności, teraz pompa zapewnienia +70st. Celsjusza bez użycia grzałek przy temperaturze zewnętrznej -15st. Celsjusza co nie stanowi już problemu. Wydawałoby się że sens instalowania pompy ciepła bez kosztownego remontu instalacji hydraulicznej w naszym domu nie ma sensu, nic bardziej mylnego. Firma Viessmann która na polskim rynku jest już przeszło od 30 lat właśnie pokazała nowości na 2022 rok które oferuje również w Polsce. Zastosowanie nowego czynnika jakim jest neutralny gaz propan, posiadający właściwości gwarantujące zastosowanie pomp jako wysokotemperaturowe źródło ciepła w Twoim domu bez konieczności przebudowy istniejącej instalacji grzejnikowej.

 

Urządzenie jest monoblokiem to znaczy że cały czynnik jest szczelnie zamknięty w urządzeniu i nie ma on możliwości przedostania się z zewnątrz do naszego domu.

Do urządzenia zewnętrznego doprowadzamy jedynie medium jakim jest woda z naszego układu co i cwu oraz energia elektryczna, reszta procesu wymiany ciepła i zamiany energii w procesie termodynamicznym odbywa się na zewnątrz. Dopracowane algorytmy sterowania czuwają nad maksymalnym wykorzystaniem możliwości urządzenia do naszych potrzeb.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebook i polubienia naszej strony jeśli spełnia ona Państwa oczekiwania. Pomożemy w uzyskaniu dofinansowania z programu czyste powietrze.

 

Służymy pomocą i doradztwem w zakresie rozwiązań dla Państwa jesteśmy do dyspozycji pod nr telefonu +48 515 829 901.

 

Copyrights OneClick 2022

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie