09 czerwca 2022

Czym dla Ciebie może być klimatyzacja?

Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie, klimatyzator spełnia szereg dodatkowych funkcji choćby takich jak oczyszczanie powietrza z dezodorantów, grzybów, bakterii i wirusów którymi każdy dom jest niewątpliwie wypełniony. Oczyszczacze powietrza w klimatyzatorach to również filtry niebezpiecznych pyłków zawieszonych w powietrzu o wielkości pm10 czy pm2.5 niezwykle szkodliwych dla naszych płuc z którymi nasz organizm nie może samodzielnie sobie poradzić.

 

Znaczna część producentów klimatyzatorów posiada w standardzie jonizatory powietrza są to dodatkowe urządzenia zabudowane we wnętrzu dzięki którym powietrze wypływające z klimatyzatora zostaje skutecznie pozbawione wirusów które nie są zatrzymywane przez filtry mechaniczne. Opcjonalną nowością w temacie sterylizacji powietrza są wbudowane lampy UV w technologii LED.

 

Od kilku lat wszystkie sprzedawane klimatyzatory posiadają w sobie funkcję pompy ciepła dzięki czemu te urządzenia w granicy temperatur zewnętrznych pomiędzy +15 do minimum 0 stopni stają się bardzo wydajnymi grzejnikami.

 

Każdy sprzęt mechaniczny wymaga serwisu i kontroli parametrów pracy dlatego też producenci dokonują zapisów w kartach gwarancyjnych w których klient zobowiązuje się do płatnego przeglądu w okresie gwarancji. Zwracamy uwagę na fakt kiedy to osoby nieuprawnione ingerują w urządzenie, przestrzegamy przed takim działaniem gdyż skutkuje to utratą gwarancji.

Idealnym rozwiązaniem dla klienta będzie sytuacja kiedy poprosimy instalatora o wpis w książeczce gwarancyjnej z podaniem danych kontowych instalatora że nasz przegląd został wykonany.

 

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebook i polubienia naszej strony jeśli spełnia ona Państwa oczekiwania. Pomożemy w uzyskaniu dofinansowania z programu czyste powietrze.

 

Służymy pomocą i doradztwem w zakresie rozwiązań dla Państwa jesteśmy do dyspozycji pod nr telefonu +48 515 829 901.

 

Copyrights OneClick 2022

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie